ОСТАННІ НОВИНИ

“Львівтрансгаз” проведе газопровід до Польщі

|

УМЗ “Львівтрансгаз” веде будівництво газопроводу до волинського містечка Устилуг, що на українсько-польському кордоні, який потім буде продовжено на територію Польщі, повідомив сьогодні під час прес-конференції директор “Львівтрансгазу” Михайло Деркач. За його словами, вартість будівництва до кордону становить 21 млн. гривень і воно буде закінчене до кінця року. З пропозицією будівництва газопроводу на територію Любельського воєводства звернулися самі поляки, оскільки у цій місцевості вони не мають власних газопроводів.

Крім того, “Львівтрансгаз” веде будівництво газопроводу до Зарудчанського цегельного заводу у тій же Волинській області довжиною 32 км і вартістю майже 40 млн. гривень. Натомість у сусідній Рівненській області газобудівники прокладають 51 кілометровий газопровід Рокитне-Дубровиця, кошторисна вартість якого складає 80 млн. гривень.

УМЗ “Львівтрансгаз” є структурним підрозділом ДК “Укртрансгаз” і його діяльність поширюється на 7 областей України. Управління експлуатує 5,5 тисяч магістральних газопроводів, 11 компресорних станцій, 209 газорозподільчих станцій та чотири найбільші у Європі підземні сховища газу. Ці потужності дозволяють транспортувати приблизно 21. 3 млрд. метрів кубічних газу з Росії у Західну Європу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...