ОСТАННІ НОВИНИ

“Іскра” подарувала Охматдитові медичний компресор

|

З нагоди Дня медичного працівника у Львівській дитячій клінічній лакірні Охматдит сьогодні відбувалися святкування, під час яких їх привітали двома знаковими подарунками. Керівництво ВАТ “Іскра” відгукнулося на лист-звернення від працівників Охматдиту і подарувало травматологічному відділенню медичний компресор вартістю у дві тисячі гривень. А ГУ охорони здоров’я ЛОДА подарувало відділу анастезіології холодильник для покращення умов персоналу та пацієнтів.

Як повідомив комерційний директор ВАТ “Іскра” Олексій Тивончук, вони часто роблять різні подарунки, але переважно відгукуються на прохання допомогти дітям. Подібні благодійні акції були минулого року у першому пологовому будинку, у Львівській школі-інтернаті № 2 з нагоди закінчення навчального року та інше.

Окрім цього найкращих медиків Охматдиту нагородили грамотами. А пообіді під час урочистостей до Дня медика у театрі Заньковецької ГУ охорони здоров’я ЛОДА вручить керівництву Охматдиту також грамоту, як кращому медичному закладові 2003 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...