ОСТАННІ НОВИНИ

Автоперевізники чекатимуть до наступної п’ятниці

|

Львівські автоперевізники не підвищуватимуть вартість проїзду ще до наступної п’ятниці. Саме тоді має відбутися засідання міського виконавчого комітету, на якому розглядатимуть питання про тарифи на перевезеня пасажирів у міському автотранспорті.

За словами голови Асоціації автоперевізників Львова Романа Лободи, зараз за його ж ініціативою проводиться моніторинг та уточнення економічно обгрунтування підвищення цін на автоперевезення. Згодом своє заключення має зробити міське управління економіки, а вже тоді питання виноситимуть на засіданя міськвиконкому. Якщо члени виконкому повторно відхилять пропозицію підняти ціни на перевезення пасажирів у міському автотранспорті до 1 гривні, автоперевізники обіцяють самостійно підвищувати вартість проїзду. Раніше перевізники говорили про підвищення ціни до 1, 2 гривні.

“Ми намагаємося зробити цей процес якомога безболіснишим і хочемо дати перевізникам можливість покрити свої збитки” – наголосив пан Лобода. За його ж словами, щодня перевізники на перевезенні одного пасажира втрачють 15 копійок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *