ОСТАННІ НОВИНИ

Дмитро Чобіт поскаржився Генпрокуратурі на стеження „бродівської мафії“

|

Автор книги „Нарцис. Штрихи до портрета Віктора Медведчука“ Дмитро Чобіт заявив, що за ним стежать і планується провокація. „Минулого тижня я звернувся в Генеральну прокуратуру України с листом, де повідомив, що за мною стежать, планують проти мене акції. Я написав в цій інформації, що стеження за мною організував бувший полковник МВС та СБУ, який зараз в запасі і обслуговує київських олігархів. Ім’я цього полковника – Валерій, який свого часу зі мною зустрічався“, повідомив пан Чобт на прес-конференції у Чернівцях. В листі Генпрокурору також йдеться, що „з ціллю залякування“ „планується влаштувати підпали та якісь інші більш серйозні акції“.

За словами пана Чобота, йому пропонують написати матеріал про „бродівську мафію“. Для цього йому запропонували документи, в яких йдеться про бродівський рекет, про конкретних суддів та міліціонерів. Йдеться у цих документах навіть про вбивство. „Після цього я зрозумів, що мене просто втягують, щоб я написав про „бродівську мафію“ та надрукував в київській пресі. Тоді, якщо зі мною щось станеться, кинуть на Броди СБУ, міліцію, прокуратуру і найдуть того, хто… хто спалив типографію з тиражем „Нарциса“. Потім скажуть, що Чобіт зайнявся тією страшною мафією і тому так сталося“, – говорить автор книги.

На думку пана Чобота, саме вищезгаданий майор займається тим, щоб втягнути „бродівську мафію“ в політичну боротьбу, – повідомляє УНІАН.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *