ОСТАННІ НОВИНИ

При “Галицькому виборі” буде юридична консультація

|

Вже з цього четверга при політичній організації “Галицький вибір” розпочинає свою роботу штаб соціально-правового захисту населення. Наразі він працюватиме щочетверга з четвертої до п’ятої години у квартирі голови ПО Юрія Шухевича за адресою вулиця Генерала Чупринки 47/2, з часом планують збільшити чисельність штабу (наразі це четверо студентів-юристів) та збільшити години прийому – повідомив сьогодні під час прес-конференції голова ГО “Народна солідарність” Тарас Галич.

За його словами, головна мета створення цього штабу – допомогти людям, які опинилися за межею виживання, бо часто вони, маючи певну соціальну проблему, навіть не знають, куди подати заяву. Юристи-консультанти направлятимуть заяви у відповідні органи, а, якщо у термін зазначений у чинному законодавстві, її візьмуть до уваги і проблему не вирішать, імена людей, які ігнорують звернення, буде оприлюднено у засобах масової інформації. При потребі навіть проводитимуть масові заходи протесту, а ще, як зазначив голова “Галицького вибору” Юрій Шухевич: “ Якщо ці люди ігнорують свої обов’язки, то це може навіть послужити привдом, щоб порушити проти них кримінальну справу, що теж робитимуть. Але не за окремими випадками, а якщо буде на пених особах прослідковуватися тенденція до невиконання зобов’язань”.

Штаб юридичної консультації працюватиме на громадських засадах, наразі зголосилося четверо студентів-юристів старших курсів, але, як зазначив Т. Галич, спобувати себе можуть й інші студенти, які навчаються на старших курсах львівських вищих навчальних закладів. Серед головних завдань штабу: юридичними і політичними засобами примусити державні органи виконувати делеговані їм функції, можливими методами боротися з безробіттям та інше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *