ОСТАННІ НОВИНИ

Членів виконкому непокоїть риштовання на cоборі Юра

|

Члени міського виконавчого комітету непокояться риштованням на cоборі св. Юра. На сьогоднішньому засіданні вони неодноразово порушували проблему довершення реконструкції cобору.

За словами члена виконкому Олега Романіва, міська влада повинна звернутися до УГКЦ з проханням вжити необхідних заходів для пришвидшення реставрації пошкодженої частини цієї пам’ятки архітектури. “Риштовання, яке там стоїть близько 4 років, абсолютно не прикрашає цю культову споруду” – наголосив пан Романів. Однак, як зазначив заступник начальника управління капітального будівництва ЛМР Петро Хаба, наразі цю не вельми естетичну ситуацію поправити не можливо. “З цим питанням ми вже зверталися до УГКЦ і нам пояснили, що зараз основні ресурси скеровуються на будівництво Собору в Києві” – зауважив Петро Хаба. Відтак УГКЦ у свою чергу звернулася до міста з проханням фінансово допомогти завершити реставраційні роботи.

Нагадаємо, величезні ремонтні роботи, на які використали близько 2 мільйонів гривень, в Соборі Юра були зоблені ще до приїзду до Львова Папи Римського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.