ОСТАННІ НОВИНИ

Цьогоріч місто планує відремонтувати 111 аварійних житлових будинків

|

Цього року міськрада запланувала відремонтувати 111 аварійних житлових будинків. Як повідомив начальник управління жилово-комунального господарства ЛМР Мирослав Пастущук, для капітального ремонту житлового фонду Львова на 2004 рік передбачено понад 9 тисяч гривень, з них 2 тисячі спрямують на фінансування заходів з попередження аварій та запобігання техногенним катастрофам в історичній забудові Львова.

“За останні роки підходи до капітального ремонту житлового фонду принципово змінилися” – зазначив Мирослав Пастущук. За його словами, планування обсягів капремонту житлового фонду проводиться відповідно до конкретних програм: „Програма збереження історичної забудови Львова“ та „Першочергові заходи з ремонту покрівель“. Відповідно до першої програми з аварійного стану сьогодні виводять 28 житлових будинків, які розміщені в центральній частині міста. Водночас використовують кошти для підсилення фундаментів, кріплення стін, ремонту інженерних мереж та покрівель. З початку року на ці роботи використали 526,3 тисяч гривень. А в одинадцяти житлових будинках ремонтують аварійні покрівлі відповідно до програми „Дахи”.

Окрім цього, в міському бюджеті на 2004 рік передбачено 560 тисяч на закупівлю основних засобів для підприємств житлово-комунального господарства. Зараз проведено тендер та укладено угоди на закупівлю двох сміттєвозів, двох автомобілів-самоскидів та автомобіля УАЗ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.