ОСТАННІ НОВИНИ

Питання про реорганізацію постійних депутатських комісій переглядатимуть в Апеляційному суді

|

У вівторок о 9. 30 в Апеляційному суді Львівської області ( пл.Соборна,7) розпочнеться розгляд справи за заявою прокурора Львівської області до Львівської обласної ради про скасування рішення облради „Про реорганізацію постійних комісій обласної ради“ – повідомляє керівник прес-служби облради Леся Мірошник.

Нагадаємо, Генпрокуратура України визнала недійсною реорганізацію депутатських комісій Львівської обласної ради, проведеної 29 вересня минулого року. Про це йшлося у відповіді заступника генпрокурора Ольги Колінько на депутатський запит Ігоря Шурми про незаконність перерозподілу та реорганізації постійних комісій Львівської обласної ради, повідомляла прес-служба ЛОО СДПУ (о). У листі-відповіді зазначено, що перевірка, проведена прокуратурою області встановила, що “більшість з обраних 81 депутатів обласної ради, а саме – 42 депутати за прийняття зазначеного рішення не голосували. Крім того, у листі вказано, що обласна рада не розглянула протест обласної прокуратури у вказаний законом термін, а тому прокуратура області звернулася до Галицького місцевого суду із заявою, у якій вимагає визнати рішення про перерозподіл комісій незаконним та скасувати його.

Водночас, голова постійної комісії з етики, регламенту та правоохоронних органів Михайло Ваврин у повідомленні “Львівському порталові” наголошував, що місцевий суд Галицького району прийняв невмотивоване рішення, коли задовольнив подання прокуратури про те, що рішення про реорганізацію постійних депутатських комісій сфальсифіковане.

За його словами, суд Галицького району підійшов до розгляду справи односторонньо, помітне упередження і те, що керувалися політичними мотивами, але головне навіть не це. Так, М. Ваврина найбільше цікавило, як сталося, що С. Медведчук написав листа до ВРУ і народного депутата І. Шурми про те, що його депутати не були присутні на сесії і там могли бути якісь порушення. Водночас, в І. Шурми невідомо як опинилися заяви депутатів, які тоді не були, хоч вони адресувалися М.Сендакові. Їх депутат направив до прокуратури, працівники якої навіть не намагалися з’ясувати, як ці заяви потрапили до Шурми. М. Ваврин у своєму повідомленні стверджував, що кворум на сесії був і є відеозапис, як депутати, які потім відмовилися від своїх голосів, піднімали руки.

29 вересня 2003 року під час сесії було прийнято рішення про зменшення кількості постійних депутатських комісій — з 18 до 16. А вже 25 листопада депутати фракції „Соціальна справедливість” заявили, що це рішення сфальсифіковане, оскільки, за їх словами, за нього проголосувало лише 38 депутатів (загалом у Львівській облраді 81 депутат).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.