ОСТАННІ НОВИНИ

Урочисто відкрилися дні Кракова

|

У великій сесійній залі міської ради відбулося офіційне відкриття Днів Кракова у Львові, що триватимуть протягом найближчого вікенду. У цьому заході взяли участь міський голова Львова Любомир Буняк та президента Кракова Яцек Майхровський, а також Генеральний консул РП у Львові Вєслав Осуховський.

Мери найбільших міст Галичини обмінялися реверансами в бік один одного, наголосили на тривалих історичних зв’язках між обома містами та преспективами співпраці. Зокрема, Любомир Буняк жартома наголосив на тому, що Львів має такі поважні партнерські зв’язки з багатьма містами Польщі, що й кордони між нами не потрібні. Зі свого боку, Яцек Майхровський підкреслив, що зараз, окрім традиційних напрямків співпраці – освіти та культури – починають розвиватися бізнесові стосунки і він висловив сподівання, що за короткий час вони набудуть ткої ж глибини, як і два перші напрямки.

У рамках Днів Кракова до Львова приїхала польська акторка Анна Димна, яка показуватиме мешканцям нашог міста власні інтерпретації пісень, тренів та фрашок Яна Кохановського під назвою “Не втрачай надії”, а ще одна краківська акторка Ніна Репетовська в молодіжному театрі ім.Л.Курбаса виступить з монодрамою “Лілька – Марія Коссаків Павліковська-Ясножевська”. А також у нашому місті виступатиме тріо акордеоністів “Motion Trio”, академічний хор “Органум”, відбудеться фотовиставка Станіслава Марковського “Клімати Кракова” та відкриття виставки творчих робіт молоді Кракова та Львова “Міста, які ми любимо”, а також концетр молодіжних рок-ансамблів у парку культури та відпочинку ім Б.Хмельницького. Нагадаємо, що вхід на усі заходи безкоштовний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.