ОСТАННІ НОВИНИ

Уерпісти провели звітно-виборну конференцію

|

У суботу в ЛОО УРП “Собор” відбулася звітно-виборна конференція, на якій були представники з усіх регіонів та голова партії Анатолій Матвієнко. Учасники конференції прозвітували за півторарічний період. Загалом, роботу партії було визнано поступом вперед – повідомив “Львівський потрал” голова ЛОО УРП “Собор” Ростислав Новоженець. Однак, за його словами, їм треба розширятися і збільшити свою чисельність вже до президентських виборів. Під час зустрічі відбулися також вибори голови, яким знову обрали Р. Новоженця.

Щодо президентських виборів, учасники конференції прийняли рішення підтримувати кандидатуру Ющенка, проте вважають, що найближчим часом “НУ” мала б підписати угоду з республіканцями, яка б чітко регламентувала їхнє місце у передвиборчій кампанії та після неї.

Іншим питанням, яке обговорювали під час конференції було звернення до делегатів, які поїдуть на 14 з’їзд в Київ. У ньому йдеться про українське питання. Р. Новоженець каже, що там вкотре закцентовано увану на національному питанні та українській мові, а одним з пунктів, які мають виправити ситуацію в Україні, є заборона діяльності на території нашої країни СДПУ(о), СПУ та КПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.