ОСТАННІ НОВИНИ

Згоріло бродівське видавництво „Просвіта“, де друкувалась книжка про Медведчука

|

В ніч з 15 на 16 травня у місті Бродах, що на Львівщині, згорів цех оперативної поліграфії видавництва „Просвіта“. Як свідчать мешканці сусідніх будинків, зранку їх розбудив потужний вибух. З приміщення друкарні лилось величезне полум`я. „Пожежа тривала близько години“, – повідомив начальник самостійної пожежної частини №18 міста Віталій Євгенович Покотицький.

Вогнеборці загасили пожежу. Однак цього часу було достатньо, аби вивезти обладнання з ладу. В приміщенні горіло усе: кабелі, 2 стоси паперу, електрообладнання, поліграфічне обладнання, на другому поверсі приміщення загорілась підлога.

Урочисте відкриття друкарні планувалося на найближчі дні. Саме було отримано необхідні дозволи від усіх технічних служб. „У вівторок 18 травня зоставалось отримати остаточний висновок від Львівського обласного відділу охорони праці, після чого планувалось розпочати роботу“, – твердить один з організаторів видавництва „Просвіта“ Дмитро Чобіт.

Видавництво „Просвіта“ у Бродах відоме тим, що там видавали книгу „Нарцис“ про керівника адміністрації президента України Віктора Медведчука, повідомляє „Вголос“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.