ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські комуністи просять Президента вплинути на місцеву владу і правих

|

Обласний комітет КПУ звернувся до Президента з проханням забезпечити дотримування Конституції, щоб комуністи могли нормально відсвяткувати День Перемоги 9 травня.

У зверненні зазначено, що місцевий суд Галицького району Львова, заборонивши проведення демонстрацій 1 травня 2004 року у Львові, тим самим засвідчив неспроможність міської влади забезпечити реалізацію права громадян згідно ст. 39 Конституції України. „Представники правих партій та організацій Львова вважають, що тільки вони вирішують, кому, коли, де та з якою символікою можна проводити масові заходи у Львові, про що вони відверто заявляють”, ― зазначено у зверненні. Комуністи розцінюють це як посягання на їх права.

Ситуація також ускладнилася через те, що сьогодні міськвиконком прийняв рішення звернутися до суду, аби розмежувати ходу колон ЛОК КПУ та регіонального політичного об‘єднання „Галицький вибір” у Львові 9 травня, чим знову обмежили ЛОО КПУ. Нагадаємо, 29 квітня місцевий суд Галицького району Львова, розглянувши подання Львівського міськвиконкому, обмежив право громадським організаціям, політичним партіям проводити демонстраційні походи (масові акції, що пов’язані з рухом колон) громадян у Львові 1 травня 2004 року відповідно до поданих раніше заявок. – повідомляє „Вголос“.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.