ОСТАННІ НОВИНИ

Міськрада боротиметься проти “стихійних” кіосків

|

Малі архітектурні форми, які самовільно виникли в нашому місті, міська влада має намір демонтувати. За словами заступника міського голови з питань містобудування та землеустрою Василя Лозинського, інвентаризацію суб’єктів підприємницької діяльності, які займаються торгівлею через малі архітектурні форми та павільйони, вже проведено.

„Інвентаризацію за конкретними адресами та прізвищами ми вже провели. Кіоски тих, хто не матиме документів на землю та не сплачуватиме оренди, демонтують“ – прокоментував ситуацію журналістам Василь Лозинський.

На думку депутата Львівської міської ради Віри Лясковської, сьогодні в нашому місті є чимало кіосків, які виникають стихійно і не сплачують оренди. Тому, вона пропонує визначити місця, де взагалі не можна встановлювати малі архітектурні форми. Точної кількості кісоків, що виникли стихійно, назвати наразі ніхто не наважується.

Окрім цього, на сьогоднішній сесії депутати міської ради, погодили 27 ділянок, на які власники кіосків можуть вже укладати договори оренди. Однак 1 200 справ досі не розглянуто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.