ОСТАННІ НОВИНИ

“Весна у серці” підводить підсумки

|

Сьогодні фінішує благодійний марафон “Весна у серці”. Спершу організатори говорили про місячний термін проведення акції – з 8 лютого по 8 березня. Проте, як говорить один з організаторів, директор ТзОВ “Дизайн студія “Папуга” Тарас Гаталяк, деякі спонсори не могли визначитися вчасно про пожертви, тому довелося продовжити збори коштів до 31 березня. Протягом акції вдалося зібрати 14 676 гривень і 59 копійок. Зібрані кошти підуть на облаштування і допомогу операційним приміщенням Регіонального центру хірургії новонароджених та дітей раннього віку (“Охматдит”), а також для ремонту приміщення Львівського геріатричного пансіонату (будинку для людей похилого віку). Збирати кошти допомагали 45 добровольців, серед яких є лікарі, юристи, підприємці та менеджери.

Основними жертводавцями для перестарілих та немовлят були інвестиційна компанія „Комфорт-Сервіс“, інвестиційна будівельна компанія ЗАТ „Карпати Інвест“, служба поштових доставок ПП „МТ-Інтерсервіс“, новий міжнародний симфонічний оркестр „INSO-Львів”, супермаркет “ВАМ”, будівельна фірма “Пілон”, автомобільна компанія ВАТ “Пластик”, ПП “Луїдор”, ПП “ЮРІАН-Капітал”, ТзОВ “Мономах-Вест”, ТзОВ “Техмаркет-ІМЕ”, торгівельна мережа “Технолюкс”. Проте пожертви давали не тільки підприємства. В рамках акції 29 лютого проходив одноденний марафон. Волонтери та представники “Пласту” зі скриньками працювали у центрі міста, на ринках “Шувар” і “Південний”, на Сихові. Загальна сума, вилучена зі скриньок, становить 3 501 гривню і 58 копійок.

Окрім цього, деякі підприємства допомогли не грошима, а товарами та послугами. Для прикладу дніпропетровське ТОВ ВКФ “Інватех” надала скидку для купівлі стола для операційних втручань “Стол СОЛ-1н(г)”, а ПП “Луїдор” зобов’язалося замінити на сучасні металопластикові вікна в першій та другій операційній “ОХМАТДИТу”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.