ОСТАННІ НОВИНИ

Всі на бал!

|

15 травня у львівському Будинку вчених відбудеться бал, який організовують молодіжні організації Львівщини, а саме ЛОГО “Незалежне українське об’єднання”, центр “Молода дипломатія” та європейська асоціація студентів права “ELSA-Україна”. Як говорить президент ЛОГО “Нумо” Богдан Кривень: “Ми взялися за цю справу, бо вважаємо, що культурний розвиток у формі класичних балів, є дуже вдалою ідеєю.”

Організатори запевняють, що “Львівський бал” – не разова акція. Він проводитиметься щороку в третю суботу травня до Дня Європи. Додає довіри до їхніх слів і те, що вони вже мають практику у створенні львівських балів. Минулого року молодіжні організації доклалися до проведення осіннього балу “Місячна соната”, а вже цьогоріч молоді організатори провели закритий бал-маскарад. Тішить і те, що заходи по проведенню балів не проходять поза увагою міськради. У цій справі молодих активістів підтримує управління культури ЛМР.

Потрапити на цьогорічний бал буде складно. Організатори мусять скорочувати перелік запрошених через недостатньо просторе приміщення Будинку вченех. До чверті сотні запрошених окрім представників молодіжних організацій увійдуть представники євроасоціацій в Україні: НАТО, ООН, РЄ, ОБСЄ та інші. Окрім цього будуть запрошені і працівники силових структур Львівщини: ЗахОК, СБУ, ДПА, прокуратура. І це ще не все до переліку гостей увійдуть люди із Міністерства закордонних справ а токож з міської влади та облдержадміністрації. Очікують організатори і на появу особисто Любомира Буняка та Олександра Сендеги. Під час балу буде проведений благодійний аукціон, на якому будуть виставлені особисті речі відомих львів’ян і не тільки львів’ян. Зібрані кошти підуть для дітей з ураженою нервовою системою та вадами психіки. Обов’язковою умовою для учасників буде традиційний бальний одяг – вечірні сукні та смокінги, або чорний класичний костюм з метеликом. Фундаментом програми стануть класичні середньовічні танці, тому дуже бажано аби гості вміли танцювати. Для цього навіть створені безкоштовні курси хореографії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.