“Карпати“ поступилися „Волині“ на власному полі 0:1

|

Львівські „Карпати“ програли черговий матч чемпіонату України з футболи луцькій „Волині“ з рахунком 0:1, у шостій грі поспіль не спромігшись вразити ворота суперника. Єдиний гол у матчі на 21-й хвилині прові капітан волинян Василь Сачко. За винятком 15-хвилинних періодів в обох таймах „Карпати“ знову продемонстрували беззубу гру в атаці і не надто впевнену в обороні. За такої гри цілком логічним видається рішення керівництва клубу від участі в кубку „Інтертото“ – нічого іншого, крім фінансових збитків, заявка в Європу „Карпатам“ б не принесла.

Результати інших матчів 18-го туру: Зірка-Таврія 1:1, Борисфен-Чорноморець 1:1, Металург Зп-Арсенал 1:0.

У інших трьох матчах закінчилися перші тайми: Дніпро-Кривбас 2:0, Динамо-Металург Д 1:1, Шахтар- Іллічівець 1:0.