ОСТАННІ НОВИНИ

Четвертий рік поспіль Василя Вірастюка визнають найсильнішим українцем

|

У суперфіналі богатирських ігор, що проходив 21 березня в Києві, Василь Вірастюк вже вчетверте поспіль здобув перемогу. Від найближчого суперника івано-франківсько-львівський богатир відірвався аж на дев’ять очок. “Зараз в Україні я вважаю гідним суперником лише харківчанина Михайла Старова,” – впевнено говорить Вірастюк.

Окрім традиційної перемоги в українській першості, Василь Вірастю їздив цього року на міжнародний турнір стронгменів “Arnold Classic”, що відбувся 13 березня в американському місті Колумбус. Організатором цього турніру був сам губернатор-термінатор Арнольд Шварцнеггер. Вірастюк зізнається, що протягом трьох років потрапити до Шварца було для нього найзаповітнішою мрією. Не став приховувати Василь і того чому саме він мріяв про “Arnold Classic”: “Там исокий призовий фонд. Цьогорічному переможцю, американцю Картеру, Залізний Арні вручив чек на 100 000 доларів, ключі від нового “Хаммера” та годинник за 20 000 доларів – копію того, що носив Арнольд на зйомках третього Термінатора.” “Щоб потрапити до Шварцнеггера, – продовжує Вірастюк, – потрібно було за рейтингом потрапити до п’ятірки найсильніших людей планети. Цього року мені це вдалося.” Хоч переможцем на найпрестижнішому богатирському турнірі Вірастюк не став, проте задоволений, що бодай серед інших, майорів і український прапор. Із Арнольдом Шварцнегером Василю не вдалося поспілкуватися: “На жаль ні я не знаю англійської, ні Арнольд, чомусь, не розмовляє українською,” – жартує галицький богатир.

Зараз Василь Вірастюк в чудовій формі. Він мріє про створення школи богатирів, а також планує очолити івано-франківський осередок Української Федерації Силових Атлетів (УФСА). Сьогодні Василь прибув до Львова, щоб порозмовляти з організаторами Дня Львова, який відбудеться 2 травня про його можливу участь в якомусь шоу. Вірастюк не відкрив таємниці, що саме він продемонструє львів’янам, лише сказав, що не збирається ставити чергових рекордів, це буде просто шоу. На питання про погані звички Вірастюк відповів: “Я маю погані звички, але не хочу про це говорити.” А потім додав: “Ну, може, деколи хроплю, коли вип’ю.” А потім таки остаточно зізнався: “Всі спортсмени можуть собі дозволити 50 грамів чи сигару, про пиво я вже взагалі не говорю, його всі п’ють.”

Довідка portal.lviv.ua:

Василю Вірастюку 30 років. Він одружений, має дев’ятимісячного сина. Майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики (штовхання ядра). Зараз входить до шестірки найсильніших людей світу. Кількаразовий призер європейських та світових змагань стронгменів. Член команди, яка в жовтні минулого року на Антильських островах довела всьому світу, що українці – найсильніша нація. Василь Вірастюк народився з вагою 5 кг, ростом – 70 см. Зараз його зріст дорівнює 191 см, вага – 145кг, розмір взуття – 46, грудина – 142см, шия – 49см.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.