ОСТАННІ НОВИНИ

Селян Львівщини забезпечили безоплатною юридичною підтримкою

|

Близько 16 тисяч селян звертаються за правовою інформацією та допомогою в Центри юридичної домоги сільському населенню, які діють в 11 областях України. Такий центр сьогодні відкрили і в нашому місті.

Основним напрямом діяльності центру є допомога селянину-землевласнику отримати державний акт на землю сільськогосподарського призначення. За словами заступника голови ЛОДА Івана Стефанишина, на Львівщині планують видати понад 60 тисяч державних актів, 11 тисяч з их уже виготовлено, а 6 тисяч 200 видано на руки. Керівник центрів юридичної допомоги сільському населенню Ольга Богатирук наголосила, що окрім цього, головним принципом їхньої діяльності є досудове врегулювання майнових і земельних спорів. “Із 16 тисяч звернень, лише 6-7 справ потрапило до суду” – розповіла пані Ольга.

Відтак, в центрі новому землевласнику безкоштовно нададуть інформацію щодо прав власності на землю та поради як ним користуватися, допоможуть вирішити конкретні юридичні проблеми, а також представлятимуть інтереси землевласника , коли той буде змушений захищати своє право володіти та користуватися землею.

Нагадаємо, що до проекту, який передбачає щотижневі виїзди в регіони, залучено 118 сільських рад Львівщини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.