ОСТАННІ НОВИНИ

Депутати обговорюють долю тарифів

|

Мер міста Любомир Буняк запропонував депутатам сьогодні не розглядати питання тарифів, а надати можливість міському виконавчому комітету ще повторно вивчити тарифну проблему. Про це він сказав під час виступу на сесійному засіданні.

“Тарифну проблему не можна вирішити шляхом підняття депутатських рук у залі. Потрібно враховувати й економічні чинники” – наголосив Любомир Буняк. Він ще раз нагадав усім присутнім, що підняття тарифів є необхідністю, оскільки комунальне підприємство не може бути збитковим. “Ми вже маємо попередження від податкової,яка вимагає розрахуватися із заборгованістю, ми маємо рекомендації Світового Банку, який ще в 2002 році пропонував підняти тарифи до 1 гривні 76 копійок. 25 мільйонів – то є дуже мізерна цифра. Нам потрібно ще грошей та трохи часу” – заявив мер міста. Вдтак він поросив депутатів відкласти питання тарифної політики “Львівводоканалу” та повторно за участі всіх охочих депутатів розглянути його на міськвиконкомі.

Натомість депутат Львівської міської ради Віра Лясковська заявила, що при піднятті тарифної ставки розглядали лише борги “Львівводоканалу”, ніхто не пропонував інших ресурсів, інших шляхів виходу із кризової ситуації. “На таку суму, як нам пропонують, не можна піднімати тарифів, бо ні люди, ні бюджетні організації не в змозі з ними розрахуватися. А депутат ЛМР Андрій Стецьків зауважив, що Україна сьогодні посідає третє місце з низу по заробітній платні, тому пропоновані тарифи є надто обтяжливими, окрім цього при піднятті цін на воду підприємства, які використовують багато води, ті підніматимуть ціни на свою продукцію. Тому він закликав підтвердити рішення міської ради не піднімати ціни на воду та проголосувати за це в поіменному режимі. Обговорення триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.