ОСТАННІ НОВИНИ

Три тисячі львів’ян протестують проти підвищення тарифів на воду

|

Три тисячі жителів Львова відгукнулися на заклик Об’єднання профспілок Львівщини та блоку “Наша Україна” і прийшли сьогодні під стіни міської ради протестувати проти підвищення тарифі на воду, незважаючи на те, що чергвое пленарне засідання сесії учора перенесли на наступний тиждень у зв’язку із терміновими від’їздами за межі Львова міського голови та секретаря міької ради.

Пікетувальники вийшли з гаслами “Ні, безумному зростанню тарифів!”, “Хочеш митись з баняка, то підтримуй Буняка!” та іншими. Як зазначив у виступі голова Об’єднання профспілок Львівщини Роман Дацько, “міськовиконком не бажає іти на компроміс та в черговий раз перекладають проблеми виробника – МКП “Львівводоканал” на наші з вами плечі”.

Водночас у сесійному залі зібралися депутати, які вирішили провести депутатські збори і прийняти звернення до львів’ян. У цьому документи говориться, що депутати “вкрай стурбовані ситуацією, що склалася у зв’язку із різким підвищенням тарифів на воду Львівським міськвиконкомом з 1 березня 2004 року” і закликали підтримати позицію більшості депутатського корпусу щодо відміни необгунтовано завищених тарифів і прийти до стін міської ради 18 березня, коли відбудеться чергове засідання сесії міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.