ОСТАННІ НОВИНИ

Яворівський з “Молодою Галичиною” продовжить судитися через три тижні

|

Сьогодні відбулося друге засідання судового сулхання “Володимир Яворівський проти редакції “Молодої Галичини”. На цей раз “Молода Галичина” поклопоталася про перенесення судового засідання на місяць, щоб зібрати додаткові докази у цій справі. Адвокат пана Яворівського Віталій Домашовець висловив категоричне “ні” цьому клопотанню. Він вважає, що “Молода Галичина” навіть не намагається зібрати докази, тому місяць це занадто довго. “Навіть якщо і задовільнити клопотання редакції, – говорить пан Віталій, – то максимум на два тижні.” Марія Мартинишин, суддя цього процесу, обрала “золоту середину”, тому суд продовжиться через три тижні – 29 березня.

Нагадаємо, що 13 листопада в газеті “Молода Галичина” була надрукована ціла сторінка із п’яти матеріалів без підписів під загальним заголовком “Перевертень”, присвячена Володимиру Яворівському. Один із заголовків звучав так: “Володимир Яворівський – вбивця Плюща”. Окерім цього в газеті був опублікований лист начальнику КДБ Андропову нібито підписаний Яворівським, Павличком та Драчем. Цей лист вперше опублікувався в газеті “Товариш” ще в 93 році. Тоді Старокиївський суд визнав цей документ підрообленим, а також заборонив подальше його розповсюдження. “Найбільше я обурений тим, що мене називають вбивцею Плюща, який був моїм добрим другом,” – говорить сам Володимир Яворівський.

Позивач вимагає від “Молодої Галичини” 100 000 гривень за глум над честю та гідністю Голови національної спілки письменників України та народного депутата України. Окрім цього Яворівський прагне спростування та надання для нього однієї сторінки газети для листа-відповіді. До речі, у позові говориться, що макетування та верстка листа-відповіді повинні готуватися Володимиром Яворівським.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.