Василь Вірастюк – шостий серед найсильніших людей світу

|

Найсильніша людина України Василь Вірастюк повернувся зі США, де закінчились змагання богатирів “Арнольд класік”, у яких він посів шосте місце. Господар турніру – губернатор штату Каліфорнія Арнольд Шварцнеггер заявив, що вважає Вірастюка найперспективнішим богатирем світу.Український богатир посів шосте місце у цих найпрестижніших змаганнях серед 15 найсильніших атлетів світу.

Перше місце завоював Гедрунас Савіцкас з Литви, друге посіяв норвежець Свенд Карлсен, третє Раймондс Бергманіс з Литви, четверте американець – Марк Філіпі, а п’яте – поляк Маріуш Пудзяновський. До речі, у цих спортсменів результати були практично однаковими і шосте місце від першого відділяло лише кілька очок.За словами президента Федерації найсильніших атлетів України Володимира Киби, українцю трошки не пощастило у справі переносу “криниці” вагою 395 кілограмів, яку потрібно було пронести 12 метрів, перебуваючи всередині “криниці”. В. Вірастюк підняв і проніс кілька метрів швидким темпом, але п’яткою вдарився об край цієї “криниці” і опустив її. Організатори не розрахували розміри і тому незручно було її нести.У світі вже давно популярні змагання серед найсильніших людей за програмою World Strongest Man. В Україні змагання ці відомі під назвами “Богатирські розваги” та “Богатирські ігри”. Нагадаємо, що у травні 2003 року на день Львова Василь Вірастюк встановив світовий рекорд, протягнувши п’ять трамвайних вагонів більше ніж на десять метрів і десять скріплених між собою машин майже на 20 метрів. Торік львів’янин також здобув “бронзу” на світовій першості в Зімбабве, а команда українців здобула золоті нагороди чемпіонату світу, повідомляє “Громадське радіо”.