ОСТАННІ НОВИНИ

Міліція стверджує, що пограбували не Гудиму, а громадянина США

|

Управління МВСУ у Львівській області заперечило заяву УНП про пограбування громадської приймальні депутата Верховної Ради Олександра Гудими. „Крадіжки з приймальні Гудими не було“, – заявив представник центру зв’язків з громадськістю УМВСУ у Львівській області.

За його словами, міліція встановила, що в приміщенні в Шевченківському район Львова, яке, згідно заяви УНП було пограбовано в ніч на середу, 3 березня, партія лише планує розмістити приймальню народного депутата, передають “Українські Новини”. З приміщення натомість викрадено майно громадянина США, внаслідок чого міліція порушила кримінальну справу за ст. 185 Карного кодексу.

Як повідомлялося раніше, у ніч на 3 березня невідомі пограбували приймальню народного депутата Олекси Гудими в Шевченківському районі міста, від якого його й обрали депутатом Верховної Ради. За повідомленням прес-служби обласної організації УНП, з приміщення винесли оргтехніку, зокрема, комп’ютер, у якому зберігалася база даних виборців, які зверталися із своїми запитами до депутата. Представники народного депутата звернулися із заявою до правоохоронних органів, а сам нардеп закликав міліцію вжити всіх необхідних заходів для розкриття цього злочину і покарання злодіїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.