ОСТАННІ НОВИНИ

Справу проти Парубія знову подали до суду

Ратуша-ForUm

|

Найближчим часом в суді розглядатимуть справу семирічної давності за звинуваченням заступника голови львівської облради, голови ЛОО СНПУ Андрія Парубія у неправомірних діях 7 листорада 1997 року під час зіткненя правих і лівих. А. Парубій відмовився подавати заяву про те, що він не проти проведення суду, а відтак йому тепер можуть висловити новий звинувачувальний вирок. З кількох джерел, за його словами, стало відомо, що вказівка про продовження кримінальної справи дана з Києва, це тиск або залякування – про це А. Парубій повідомив сьогодні під час прес-конференції.

Нагадаємо, що 7 листопада 1997 під час проведення віче-реквієму відбулася сутичка між представниками правих і лівих сил. Внаслідок бійки, за словами А. Парубія, кілька представників лівих сил зняли побої, в яких звинувачували саме його. Цю справу передали до суду в м. Калуш, де дану справу не закрили, а відправили на доопрацювання. Як повідомив Парубій, працівників міліції зобов’язували з’ясувати, яким чином бойовики були допущені до парку, де проходила демонстрація, і тільки після цього мали продовжити розгляд справи. Тепер, через сім років, ця справа знову стала актуально, зокрема, в понеділок А. Парубію прийшла повістка.

Коли відбудеться судове слухання і в якому суді А. Парубій наразі не знає, за його прогнозами це буде Галицький суд. Раніше його звинувачували у порушенні статті 202 частини 2 за старим Кримінальним кодексом – це хуліганство, за яким передбачено обмеження волі на строк від двох до п’яти років. Тепер, на думку А. Парубія, йому інкримінуватимуть частину першу, що за новим ККУ ст 296 п.1 – хуліганство, грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що карається штрафом до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів, або арештом від шести місяців до трьох років; або ж можуть звинуватити в організації масових безпорядків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.