ОСТАННІ НОВИНИ

Презентовано проект просторового розвитку підгірських районів

Ратуша-ForUm

|

Сьогодні під час зборів громадської організації “Ради Львівщини” відбулася презентація Проекту просторового розвитку підгірських районів, який, за словами керівника Центру просторового розвитку Миколи Гапріеля, має наблизити регіони Львівщини до європейських стандартів.

М. Гапріель каже, що передгірські райони вибирали, бо там сконцентрувалося найбільше проблем області. Працюючи над проектом, працівники центру дали комплексну оцінку території, розробили методику і оцінили просторовий потенціал, а також обговорили можливості вирішення цих проблем. Під час роботи також виявили, що немає потрібних статистичних даних, а тому послуговувалися картографічними та історичними матеріалами і власним пілотним соціологічним опитуванням.

Керівник центру повідомив, що проект передбачає вдосконалення планування території, покращення лінії транспортного зв’язку. Особливий акцент тут робитимуть на покращенні зв’язку на лінії Дрогобич – Львів, що, за словами М. Гапріеля, дозволить перенести Львівський аеропорт в район села Колодруби. Новостворений проект також передбачає створення нового рекреаційного зонування і вирішення проблеми прикордонної рекреації. М. Гапріель наголосив, що на сьогоднішній день навіть в Києві немає напрацьованої методологі. Тому потрібну методологію напрацьовувати саме цим проектом, власне, за рахунок гранту в сумі 250 тисяч гривень, який отримано в Кабміні на Миколаївський район. Цей проект працюватиме в Дрогобицькому, Миколаївському, Самбірському, Старосамбірському і Турківському районах. “Це готовий проект, на якого тепер можна шукати інвестора” – сказав голова ОДА Михайло Сендак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *