ОСТАННІ НОВИНИ

Автобуси віком понад 10 років по області їздити не будуть - Михайло Чапля

Ратуша-ForUm

|

З нового року можуть настати чорні дні як для перевізників, так і для пасажирів. Як повідомив заступник начальника УДАІ УМВСУ у Львівській області Михайло Чапля, на виконання доручення Президента України, весь пасажирський транспорт віком старший за 10 років не будуть допускати до перевезень людей. За його даними, із восьми тисяч автобусів, що зараз курсують дорогами області,  тільки чотири тисячі авто мають вік менший за 10 років. Відтак, з початком нового року пасажири, які звикли користуватися маршрутками як в обласному центрі, так  і для поїздок по області, можуть відчути на собі брак автобусів для перевезень у всіх бажаючих.

Однак М.Чапля вважає, що різкого погіршання не трапиться тому, що за його словами, зараз частину нових автобусів і мікроавтобусів  з різних причин не допускають до перевезень пасажирів, а після нового року все може змінитися і ці авто “увіллються в загальний потік автобусів для перевезення людей”.

 

За словами М.Чаплі, УДАІ отримало відповідні документи з Києва сьогодні і вже розіслало їх на місця. Від так керівники автотранспортних перевезень отримають приписи про припинення експлуатації автобусів, старших 10 років.  Цей же припис надіслано до тендерних комітетів області, Львова і районів. Вони зобов’язані виконувати положення припису про те, що транспортні засоби, старші за 10 років не будуть допускатися до участі у конкурсах на перевезення. Тендерні комітети засідатимуть з початку наступного року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.