ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські праві вимагають від Росії трильйон доларів компенсації за голодомор

Ратуша-ForUm

|

Понад 50 представників та симпатиків правих партій – УРП “Собор”, Батьківщини” і УНА-УНСО учора пікетували Генеральне консульство Росії у Львові, вимагаючи компенсації за організацію голодомору 1932-33 рр у розмірі одного трильйона доларів.

Як пояснив голова обласного осередку УРП “Собор” Ростислав Новоженець, під час цього “акту геноциду проти українського народу, організованого радянською владою”, загинуло від 7 до 14 мільйонів осіб. Оскільки Російська Федерація визнана як офіційний наступник СРСР, то праві саме до неї висувають вимоги про виплату компенсації, виходячи зі 100 тисяч доларів за кожного загиблого.

Крім цього пікетувальники вимагали оголошення персоною нон-грата чинного посла РФ в Україні Віктора Черномирдіна та перенесення Генерального консульства РФ у Львові до іншого приміщення, оскільки теперішнє розташоване занадто близько до одного з військових режимних об’єктів Збройних Сил України, а це суперечить інтересам націольної безпеки України та положенням Віденської конвенції. Пікетування відбувалося у розпал голосування на виборах до Держдуми Росії, що проходило у приміщенні Генконсульства. Щоправда, активним воно було не дуже, бо через погодні умови більшість громадян Росії, зареєстрованих в цьому консульському окрузі до виборчої дільниці так і не доїхали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.