ОСТАННІ НОВИНИ

Програму приватизації можна виконати – вважає Юрій Чабан

Ратуша-ForUm

|

На сьогоднішній день від приватизації об’єктів спільної власності надійшло 2,9 мільйони гривень, на 4,8 млн підписано договорів і ще на 5,1 млн грн затверджено ціни, повідомив сьогодні під час сесії Львівської обласної ради начальник регіонального відділу Фонду держмайна України Степан Давимука.

На його думку, якщо приватизаційні процеси на Львівщині проходитимуть за таким зразком, то всі об’єкти вдасться приватизувати не швидше, ніж через 30-40 років. Зараз в оренді перебуває близько 4 тисяч об’єктів, а в рік приватизовують не більше 200.

За словами начальника управліня з питань майна комунальної власності Юрія Чабана, на реалізацію Програми приватизації об’єктів спільної власності територіальних громад Львівської області цього року в обласному бюджеті закладено 200 тисяч гривень, але жодних коштів до квітня не надходило. Тому, на його думку, в першому кварталі програма не могла бути виконана. Проте, Ю. Чабан вважає, що вони зможуть виконати програму на заплановану суму 5, 13 млн. грн.

“Цього року програма виконана на 60% через низьку підготовку об’єктів приватизації” – вважає голова Комісії з питань приватизації та майна обласної ради О. Канівець.

Згідно з рішенням, депутати взяли до уваги інформацію про виконаня програми приватизації. Вирішили вказати регіональному відділенню Фонду держмайна України на необхідність прискорення темпів проведення приватизації на території Львівщини, а також запропонували сформувати додатковий перелік об’єктів спільної власності, які мають бути приватизовані у 2003-2004 роках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.