ОСТАННІ НОВИНИ

Степан Слука подав апеляцію на рішення Червоноградського суду

Ратуша-ForUm

|

Засуджений рішенням Червоноградського місцевого суду до семи років позбавлення волі у справі загибелі школярів в кінотеатрі міста Червонограда директор кінотеатру “Україна”Степан Слука подав апеляцію на це рішення, повідомив Ратуша-ForUm його адвокат Михайло Бордюк.

В апеляційній скразі, яка уже подана до Червоноградського місцевого суду і має бути передана до Апеляційного суду Львівської області С.Слука зазначає, що вирок суду є незаконним, окільки під час його виненсення суд неправильно застосував кримінальне законодавство , а також припустився істотного порушення кримінально-процесуального законодавства. Засуджений просить скасувати рішення суду у цій справі і скерувати справу на додаткове розслідування або на новий судовий розгляд в іншому складі суддів.

Вирок суду в основному грунтується на висновку судово-технічної експертизи, який, на думку С.Слуки, не можна брати до уваги, бо вона призначена з порушенням закону і проведена некомпетентними експертами. Адвокат зазначив, що висновок кілька разів переписували для того, щоби він вписався у вигідну слідству версію. Як повідомив адвокат С.Слуки, є ще інші причини, через які вирок суду підлягає скасуванню, однак про ці причини він обіцяв розповісти пізніше.

Після перегляду фільму “Армагеддон” 30 листопада 1998 року в Червоноградському кінотеатрі “Україна” виникла тиснява, внаслідок якої загинуло 4 дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *