ОСТАННІ НОВИНИ

Рішення щодо реорганізації постійних комісій сфальсифіковане – Олексій Сторчило.

Ратуша-ForUm

|

Фракція “Соціальна справедливість” вимагає скасувати рішення від 25 вересня про реорганізацію постійних комісій, а відтак заміну їх голів. Про це заявив сьогодні під час сесії обласної ради керівник Дрогобицької ДПІ член фракції “Соціальна справедливість” Олексій Сторчило.

У зверненні, яке підписав С. Медведчук, зазначено, що рішення про реорганізацію чотирьох постійних депутатських комісій у дві, яке прийняли на позачерговій сесії Львівської обласної ради, було сфальсифіковане, бо голосували лише 38 депутатів, а така кількість є недостатньою. О. Сторчило також зазначив, що деякі з депутатів, які нібито голосували, насправді в той час перебували поза межами сесійної зали: один з них виїхав на постійне місце проживання в Америку, а інший в той час покладав квіти до пам’ятника Грушевському про що, за його словами, навіть є відеоряд. “Соціальна справедливість” подає відповідне звернення, бо це рішення безпосередньо стосується її членів – наголосив він.

Згідно з вище зазначеним, фракція “Соціальна справедливість” вимагає скасувати це рішення, позбавити депутатів, які вчинили фальсифікацію права голосу, а також публічного вибачення голови Львівської облради Михайла Сендака перед знятими головами постійних комісій.

У відповідь на це М. Сендак запропонував вирішити цю проблему локально без втручання президента чи прокурора. Він вважає, що цю заяву варто подати на розгляд Комісії з етики та регламенту і у випадку, якщо комісія справді виявиться якісь фальсифікації, голова пообіцяв, що сам звернеться до прокурора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *