ОСТАННІ НОВИНИ

Створено Центр підтримки сім’ї

Львівський портал

|

При головному управлінні у справах сім’ї та молоді Львівської облдержадміністрації створено спеціалізований Центр підтримки сім’ї. На нього покладено завдання розвитку альтернативних форм опіки над сиротами, запобігання передачі дітей в інтернати та сприяння поверненню дітей в сім’ї.

На сьогодні у Львівській області проживає 2614 дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківської опіки, за останній період кількість яких зросла на 1350 осіб. Не зважаючи на це у Львівській області сьогодні діє лише один дитячий будинок сімейного типу у місті Добромиль, а прийомних сімей поки що не створено. Загальна кількість дітей, які виховуються та навчаються в інтернатних закладах складає 6050 осіб, більша частина яких знаходиться в спеціалізованих закладах.

Крім того, у Львівській області має місце і соціальне сирітство, 2062 дітей при живих батьках виховуються в інтернатних закладах. За словами заступника голови облдержадміністрації з питань соціальної політики, розвитку туризму, курортів та рекреації Богдана Матолича, система опіки над дітьми потребує принципового та конструктивного реформування. Одним із дієвих та ефективних методів реформування, на його думку, є розвиток альтернативних форм опіки над дітьми, а саме розвиток дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, запобігання передачі дітей в інтернати та сприяння поверненю дітей в рідні сім’ї. Саме над цим і має працювати новостворений центр.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *