ОСТАННІ НОВИНИ

Мальтійська служба готується до Миколая

Львівський портал

|

Цього року відбудеться сьома акція “Святий Миколай” під час якої шість тисяч дітей сиріт і малозабезпечених отримають омріяні подарунки. Про це Ратушу-ForUm повідомив заступник директора Мальтійської служби допомоги у Львові Олекса Побурко.

Акція відбудеться завдяки співпраці 20 молодіжних організацій та під керівництвом Мальтійської служби допомоги. На сьогоднішній день організатори вже отримали близько двох тисяч листів від сиріт, малозабезпечених дітей і дітей хворих на церебральний параліч з товариства “Надія”. Після опрацювання листи розміщатимуть у львівських церквах, парафіяни яких щороку охоче відкликаються на заклик стати персональним Миколаєм.

Як стверджують в МСД, вже сьогодні мішок „Святого Миколая” поповнився першими доброчинними внесками львівських підприємств. Завдяки співпраці з торговельною мережею „ОККО” скарбнички для збору пожертв вдруге буде розміщено на автозаправних комплексах в семи областях України і в Києві, а зібрані кошти буде надано найближчим у областях інтернатам.

На думку О. Побурка, з кожним роком акція має кращі результати і це дозволяє окрім персональних подарунків вирішувати окремі питання побуту дітей в інтернатах. Так, минулого року в ній взяло участь 250 підприємств та при їхній допомозі в інтернатах було замінено пральну машину, електричну плитку, столярний клас тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.