ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові презентують 5-ого “Гаррі Поттера”

|

В ці хвилини в “Українській книгарні”, що на проспекті Шевченка Віктор Морозов – перекладач п’ятої книжки про пригоди Гаррі Поттера, роздає автографи. Під книгарнею зібралося чимало охочих – таких черг за книжками вже давно не було.

Як повідомив Віктор Морозов, над перекладом книжки він працював 2,5 місяці. “Гаррі Поттер і орден Фенікса” має 815 сторінок – це найбільша з п’яти книжок Джоан Ролінг. Як і попередні, вона багата на колоритні слова.

Як повідомила директор “Української книгарні” Ольга Огризло, через технічні неполадки до Львова привезли тільки 300 примірників, решта довезуть у вівторок. Вона також повідомила, що в Києві презентація пройшла “на ура”.

“Ми на вісім годин випереджуємо весь світ”, – сказав він, – “сьогодні перекладеного “Гаррі Поттера” ще презентуватимуть в Німеччині, але аж в 23.00”. У Львові Віктор Морозов тільки підписував книжки, і цим він так захопився, що навіть відмовлявся від розмов з журналістами. Сьогодні книжку реалізують за знижкою по 28 грн., а згодом вона коштуватиме понад 30. Найдивніше, що в чергах стояло багато дорослих і не всі вони прагнули отримати автограф пана Морозова.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *