ОСТАННІ НОВИНИ

Блаженніший Святослав: «Якщо буде потрібно, увесь церковний простір стане шпиталями»

Вероніка Рой

|

Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав про боротьбу з коронавірусом в Україні:

«Хто хоче спасти свою душу, той її погубить, а хто її погубить задля Мене, той її спасе. Цими словами хочу звернутися до наших медиків. Я вчора побачив одну фотографію медика з ранами на чолі та на обличчі від носіння захисної маски і засобів захисту. Шановні працівники охорони здоров’я, ви сьогодні є на передовій. Ви ті, що тепер віддаєте своє здоров’я та життя, аби врятувати здоров’я і життя хворих людей. Ваша Церква є разом з вами.

Як у часи Майдану, коли греко-католицькі храми, монастирі відкрилися і перетворилися на лікарні, на підпільні шпиталі, так, якщо буде потрібно, увесь церковний простір стане шпиталями, де ми разом із вами рятуватимемо людські життя. Тільки ви навчіть нас, як це робити. Ми вміємо швидко і добре вчитися, щоби разом з вами рятувати життя людини, яка помирає.

Також звертаюся до заможних людей, людей великого, малого, середнього бізнесу. Мабуть, ви сьогодні не можете спати, тому що світова економіка входить у період рецесії. Падають біржі, гроші знецінюються… Я закликаю вас вкласти ваші гроші в найкращу інвестицію – порятунок і захист людського життя. Якщо ви сьогодні відчуєте соціальну відповідальність бізнесу, будьте певні, свої відсотки ви отримаєте. Це відсотки, які не дасть жоден банк і жодна акція. Вони дадуть вам надію на життя вічне і залишаться у ваших руках навіть після вашої смерті».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...