ОСТАННІ НОВИНИ

Володимир Омелян: «Мені не соромно дивитися в очі ані нашим громадянам, ані іноземним партнерам»

Андрій Журик

|

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян про вручення підозри від НАБУ у  незаконному збагаченні та недекларуванні:

«Ранок 13 вересня подарував новий досвід. О 8:40 співробітники НАБУ вручили мені підозру за «незаконне збагачення» десять років тому, «користування чи придбання» машини для брата і недекларування проживання в будинку впродовж двох тижнів 2016 року.

Щодо суті справи: за дивним збігом обставин, її відкрили одразу після мого візиту під суд над Мартиненком (екс-нардепа від НФ Миколу Мартиненка – ред.).

Впродовж півтора року перевірили все: пошту, месенджери, обшукали, опитали всіх знайомих, родичів, друзів.

Шукали сенсацій :) дорогу нерухомість, значні кошти, офшорні чи будь-які компанії, схеми, корупцію.

Переконалися, що неможливо знайти те, чого немає.

Витрачено купу часу і коштів платників податків з єдиною метою – оголосити підозру першому міністру.

Оголосили!

Як питали мене в Могилянці: чи Ви можете дати нам гарантії, що за проведені реформи проти нас не будуть порушені кримінальні справи? Я тоді чесно відповів, що: ні, не можу, бо ми живемо в такий час, коли все здобувається через боротьбу.

Мій висновок: якщо це найбільші «злочини», які змогли мені інкримінувати за час моєї роботи міністром, то мені не соромно дивитися в очі ані нашим громадянам, ані іноземним партнерам, ані керівництву країни.

У той же час, хочу нагадати, що на Українській залізниці щорічно зникає безслідно більше 15 млрд грн, як заходили Раянейр, підписувався контракт з GE, проводилося днопоглиблення – не знає лише лінивий. Але, на це часу немає, є інші важливі цілі…

Вітаю, вибори почалися…», – повідомив Володимир Омелян.

Реклама партнерів
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...