Тарас Стецьків: «Львів практично не має шансу прийняти Євробачення»

|

Колишній керівник Національної телекомпанії України, відповідальний за проведення в Україні Євробачення у 2005 році про примарні шанси проведення конкурсу у Львові наступного року:

default5

«Проведення Євробачення-2017 у Львові, на мою думку, є практично нереальним. Стадіони для цього не підходять, ні один конкурс на них не проводився. Це телевізійний пісенний конкурс, тому він обов’язкоко має проводитися у критих об’єктах. А заяви щодо можливості проведення наступного Євробаченння на «Олімпійському» чи «Арені Львів» є абсурдними, це виключено апріорі. У місті Лева нема необхідного концертного залу, який би вміщав хоча би 2 тисячі осіб. Тому, на мою думку, Львів практично не має шансу прийняти Євробачення.

Коли ми проводили Євробачення-2005 у Києві, ключовою проблемою був час. Я був призначений керівником Національної телекомпанії України в кінці лютого, а конкурс мав проводитися вже всередині травня, при тому що рівень підготовки був майже нульовим. Тодішній парламент та Кабмін йшли нам на зустріч – були виділені всі необхідні кошти, також нам допомогли спонсори, єдине, чого жахливо бракувало, – так це часу. Відтак ми змушені були в режимі форс-мажору за два місяці зробити те, у що вже ніхто не вірив. Усі вважали, що ми провалимо Євробачення, що проведення конкурсу треба віддати іншій країні… Тим не менше, ми справилися і скочили вище голови!

Зараз проведення конкурсу найбільш можливе у Києві. У 2005 році ми розглядали 2-3 таких об’єкти в Києві, але зупинилися на «Палаці спорту», який на той час був чи не єдиним залом, який відповідав критеріям, що виставляла Європейська мовна спілка (організатор і власник прав пісенного конкурсу «Євробачення»).

Втім я би так само рекомендував подивитися на приміщення у Дніпропетровську та Одесі. Львів заявляє про спроможність прийняти Євробачення, такі ж заяви у Одеси, Вінниці, Дніпропетровська та Києва. Це не більше ніж піар-хід. Я був би дуже радий, якби мій улюблений Львів прийняв цей конкурс. Але тут нема такої можливості, тому це місто швидше за все навряд чи розглядатимуть».

Фото: v4asno.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.