ОСТАННІ НОВИНИ

Віктор Щир: «Інвестори відмовляються будувати підземні паркінги у Львові»

|

Керівник управляння транспорту Львівської міської ради Віктор Щир про те, чому у Львові не будуються підземні паркінги та безпеку на дорогах:

щир

«Протягом 2015 року Львові було працювало 76 операторів  паркування.  Загальна кількість місць – 2720. Тариф на паркування у нашому місті: у перші зоні паркування – 4 грн., і в другій – 2 грн. за годину. Станом на 2015 рік з ініціативи операторів паркування було  розірвано 7 договорів на загальну кількість місць – 172.   За 2015 рік у бюджет нашого міста за паркування надійшло більше 4 млн. гривень.

Щодо паркінгів, то у 2007 році була прийнята ухвала Львівської міської ради  про будівництво підземних паркінгів на площі Петрушевича, в районі парка Івана Франка, на вулиці Вітовського і вулиці Стефаника. Сьогодні ніяких підземних паркінгів не побудовано в місті. Основною причиною відмови інвесторів в побудові підземних паркінгів є недосконалість чинного законодавства України у цій сфері, а саме це адміністративна відповідальність за порушення правил дорожнього руху за неправильне паркування, також тариф на паркування в нашому місті. Переговори з потенційними інвесторами велись, ведуться і плануються і у 2016 році також.

Щодо безпеки, то у 2003 році розпорядження міського голови була створена міська комісія з безпеки дорожнього руху. За 2015 рік нею розглянуто більше 400 питань. Комісія у 2015 році розглянула концепцію організації дорожнього руху у нашому місті. Сьогодні спеціалісти «Львівавтодору» працюють  над вдосконаленням цієї концепції. Ми хочемо змінити організацію руху в центрі міста.

Фото: dyvys.info

Загрузка...
Загрузка...

Коментарі

  1. П. Щир ! Ви пояснюете чому у Львов1 не будуються п1дземн1 парк1нги, а чому Ви не поясните хворим людям п1карн1 швидко1 медично1 допомоги, як1 вийшовши з л1карн1, 1нод1 нав1ть на милицях, змушен1 на в1дстан1 200м. шукати зупинки. Була зупинка б1ля л1карн1, але те м1сце приеднали до велико1 територ11, а пот1м все загородили ( мабуть хтось вже приватизував ).Вже досить давно Ви, за дорученням п. Садового, мен1 дзвонили 1 об1цяли разом з1 мною ви1хати 1 п1д1брати м1сце для зупинки. Слова не дотримали. Все залишилось по старому. По перше Ви п1дводите п. Садопого (який об1цяв виправити положення) , а по друге я цього питання так не залишу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...