«На превеликий жаль дії цього виконавчого комітету нас надалі дивують. Виконавчий комітет у дуже швидких темпах ухвалює рішення. Ми переглянемо ці рішення, адже виконавчий комітет діє самостійно, незалежно від міської ради. Це найбільша проблема, коли виконавча гілка влади вважає, що знає все і вміє все. Коли депутати кажуть, що так не треба робити, вони ігнорують рішення і порушують закон. У наших силах, або знову відправити у відставку виконком або звернутися в прокуратуру.
– Сьогодні не було внесено у порядок денний засідання цілий ряд додаткових питань, які ваша фракція вважає принциповими
– Ми проведемо позачергову сесію. Це в повноваженнях міської ради і внесемо питання до порядку денного. Питання, які завізовані, зі всіма візами, як належиться, не були включені до порядку денного.
– Міський голова каже, що прийняття цих питань несе загрозу діяльності міста
– Я маю приклади неодноразові, коли міський голова говорить на пленарному засіданні про те, що питання вирішене чи є документ, а насправді його не існує. Ми можемо звернутися в секретаріат і взяти питання про двоставковий тариф, яке на сьогодні чомусь не внесено у порядок денний. І можемо подивитися візи. Воно завізоване вже дуже багато місяців тому, але на жаль чомусь міський голова вважає, що питання не підготоване. І документу не вносить до порядку денного.
– Іншими словами ви називаєте міського голову брехуном?
– Я говорю ті слова, які щойно сказав. Можу сказати – лукавим чоловіком.
– Отже, ви плануєте розглянути таки питання про нову структуру виконавчих органів?
– Я сподіваюся, що міський голова розуміє, що таке математика і вміє рахувати. Він розуміє, що один менше за 61. Ми завжди зможемо знайти консенсус у сесійній залі для того, щоб подолати вето міського голови на будь-які питання.
– У чому проблема, через що міський голова відмовляється розглядати ці додаткові питання
– З огляду на те, що депутатський корпус знайшов компромісне рішення щодо зміни регламенту міської ради. Коли це буде проголосовано, то порядок денний тепер формуватиме не міський голова, а секретаріат міської ради. Думаю, це основана причина чому міський голова не ставив додаткові питання на розгляд. Хоча вони пройшли обговорення, зокрема, на комісії з питань регламенту. Звісна річ, що механізм візування всіх ухвал лежить у компетенції виконавчої гілки влади. Іноді для того, щоб завізувати проект хвали, треба позбирати 20 віз, які, на нашу думку, взагалі без потреби. Звісно ми вважаємо, що міський голова затягує, лукавить, не хоче ставити питання.
До прикладу питання про двоставковий тариф, воно завізоване, але чомусь не виноситься на розгляд. І Садовий не шукає компромісу в межах сесійної зали, а звертається до правоохоронних органів. Але ж можна дебатувати і знаходити компроміс, бо власне городяни чітко сказали: «От є депутатський корпус, їх 90, а ти виконавець робіт – роби. Ми делегували своїм представникам право замість нас сказати». На превеликий жаль, от така демократія.
Ми це сказали, він нас не чує. Значить будемо робити інші кроки, обмежувати повноваження міського голови в інший законний спосіб
Не буде вносити питання про структуру, про двоставковий тариф. Ось такі колапси на сьогодні є. Але будемо надіятися, що ми таки зможемо достукатися до підсвідомості Андрія Садового і спонукати його нашими діями, ухвалами до того, щоб зміг поставити структуру у порядок денний. Адже незабаром бюджет. Ми також це розуміємо. Не поставить структуру, ну що ж…
Ми також будемо діяти в інший сучасний економічний спосіб – для того, щоб обмежити вилучення з кишень городян коштів на обслуговування величезної кількості непотрібної бюрократичної машини.





Львівський портал