Роман Павлів: «Продукти з «уражених» територій будуть на ринках, бо вони безпечні»

Галина ПЕТРУШКА, «Львівський портал»

|

Другий тиждень поспіль жителів Львівщини турбує запитання: чи вплине аварія в Ожидові на їхнє здоров’я?

І чи не потраплять заражені овочі, фрукти чи м’ясо на прилавки львівських базарів і крамниць. Г оловний державний санітарний лікар Львівської області Роман Павлів відповідає на ці та інші запитання.

Пане Романе, чи не потраплять заражені овочі, фрукти, м’ясо на прилавки львівських базарів і крамниць? І чи є ці продукти зараженими?

Розпочнімо з останнього запитання: а від чого вони могли заразитися?! Адже не було серйозного забруднення довкілля, кількість речовин, які містили фосфор, була мінімальна. Забруднення від продуктів горіння фосфору біля Ожидова наставало внаслідок того, що з димом поширювався зовсім не фосфор, а окислений фосфор (п’ятиокис фосфору). Ця сполука «витягує» вологу з повітря, перетворюється на фосфорну кислоту і через те, що важча за питомою вагою, осідає на ґрунт. На ґрунті вона не заподіяла значної шкоди – у таких концентраціях, у яких вона випала.

Гострі отруєння настають у разі концентрації 3-7 тисяч міліграм на метр кубічний, а в зоні аварії було забруднення три, у тисячу разів менше. Звісно, це все-таки понад допустиму норму фосфору в зовнішньому середовищі.

Потрібно розрізняти територію ураження аварією і навколишню територію, яку за певних обставин чомусь вважають такою, що потрапила під вплив техногенного лиха. Уражену територію оцінюють по-різному. Ми вважаємо, що це безпосередньо місце аварії.

Який радіус ураженої території?

Це територія між лісом та колією. На ураженій території немає населених пунктів, городів, садів.

Я не буду, поки що, називати радіусу, бо зараз досліджують ґрунти навколо цієї території, і максимальна площа забруднення буде відома через кілька днів. Але, згідно з наявною інформацією, – фосфор навіть на цій території нейтралізується і великої шкоди не становить.

Тим більше, що цю землю будуть збирати, нейтралізувати і вивозити.

А на решті території немає навантаження фосфору в тій кількості, у якій він міг би заподіяти шкоду під час вирощування городини чи інших продуктів сільського господарства.

Фосфор, який осів і потрапив до ґрунту, може якось вплинути на властивості овочів та фруктів? Не кажу про критичну чи небезпечну межу, але все ж таки?

Повторюю, він не міг вплинути, бо концентрація була надзвичайно мала. Зрештою, фосфор не зможе лежати на поверхні, він згорить. Його збирають, щоб залишків практично не було.

А за ці дні, що він лежав на поверхні?

Він так легко не всмоктується, бо не є водорозчинним. А от фосфорна кислота, потрапляючи в ґрунт, легко нейтралізується. Вона не належить до сильних кислот. Та ще й ґрунти такі, що не пропускають далеко.

Що означає – „такі ґрунти”?

Якість ґрунту така, що не пропускає, адже це він не піщаний.

До речі, всі рослинні, тваринні продукти містять значну кількість фосфору. Він потрапляє в організм з тваринною, рослинною їжею, адже без фосфору жоден процес в організмі людини не відбудеться.

Скільки ж потрібно людині фосфору, аби це йшло їй на користь?

Людський організм має загалом до 1 кг фосфору, який міститься в основному в кістках. Доросла людина потребує 1-2 грами, а дитина навіть більше 2 грамів. Є продукти, у яких більший вміст фосфору, є в яких менший.

У яких продуктах харчування є фосфор і чи не варто людям відмовитися від споживання їжі з його вмістом на деякий час?

Ви не можете відмовитися від фосфору – він є у всьому!

У чому найбільше?

У рибних продуктах багато фосфору, у злакових є певна кількість. Наприклад, у літрі молока – до 1-2 грам фосфору.

Тоді, повторюся, чи варто відмовлятися?

Не варто. Навпаки, від потрапляння фосфору краще ростимуть рослини, фосфор, який перетвориться на фосфорне добриво, стане для них поживою.

Якщо навіть продукти з тих районів безпечні, то, все-таки, чи будуть їх продавати у Львові?

Без сумніву, будуть. А які обмеження можуть бути, якщо вони нікому не шкодять, адже це нормальні продукти харчування?

На яких базарах?

Споживатимуть громадяни всіх територій. Адже якщо хтось із селян матиме надлишок продукції, то завезе її на будь-який ринок Львова і нікому цим шкоди не заподіє.

Чи робите Ви перевірки і чи не почастішали вони у зв’язку з аварією?

Ми зараз займаємося моніторингом територій Буського, Радехівського, Золочівського, Бродівського районів. Визначаємо, чи не змінилася концентрація фосфору в повітрі і в криничній воді. Цим займаємося не тільки ми, зокрема, ветеринарна служба контролює якість молока та інших продуктів тваринництва.

Невідомо з яких причин люди припиняли жнива, роботу підприємств. Так сталося, можливо, тому, що вони не знають, з якою речовиною фактично мають справу. Фосфор у різних своїх видозмінах може бути небезпечним, шкідливим, нешкідливим та корисним.

На сьогодні, починаючи з 17 липня, продукт горіння – фосфорний ангідрид, перебуває в межах допустимих норм.

Однак скарги від людей на погіршення стану здоров’я були?

Стався масовий психоз, люди кажуть – мені першить, мені драпає, мені ще щось. На телебаченні було озвучено симптоми захворювання, люди перелякалися і відчувають те, чого в них немає. Окрім того, було дуже багато коментарів, де люди стверджували: я хімік, я лікар, я ще хтось і розказували речі, які не відповідають тому, що написано в наукових дослідженнях.

А як щодо тих, хто лежить у реанімації?

У реанімацію клали не важкохворих, а пацієнтів середньої важкості. Це були перші потерпілі: вогнеборці, міліціонери і залізничники. Цих людей справді було уражено, бо вони заблизько підійшли до вогнища, трохи надихалися. Але, ще раз повторюю, у них отруєння середньої важкості. Їх перевели у військовий госпіталь, бо там кваліфіковані спеціалісти і їм відразу надали відповідну допомогу. Наскільки я знаю, найближчим часом їх випишуть.

А решту людей надходили з хронічними захворюваннями, з різними розладами. Був такий підхід: хто звертається по допомогу – нікому не відмовляти, обстежувати і допомагати, навіть якщо в людини інші, не пов’язані з аварією, захворювання.

Чи було зафіксовано факти загибелі свійських тварин та птиці?

Зараз уся ветеринарна медицина працює на цим питанням. І не можна говорити про якесь масової загибелі худоби.

Був один випадок загибелі коня, але значно пізніше, 15 курей в одному селі померло… Але, прошу мені сказати, невже за 2 тижні звичайного життя ніхто не вмирає, чи тварини не здихають? Було перевірено все – навіть бджоли літають. Весь живий світ, флора та фауна, не потерпіли від цієї ситуації.

Хоча передбачити Вашу відповідь легко, але все ж таки: чи безпечно купатися у водоймах цих трьох районів?

Абсолютно безпечно.

Ваші поради щодо того, як вживати овочі з цих територій. Можливо, варто мити їх перед вживанням, або ще якийсь спосіб?

Поради не стосуються саме цієї ситуації. Завжди овочі, фрукти треба мити перед вживанням. Бо, крім різного техногенного впливу, в овочах і фруктах є також паразитарні захворювання, можна захворіти на кишкові недуги.

Щодо інших продуктів харчування. Чого не варто споживати? Чи безпечно купувати овочі та фрукти, які продають у непризначених для цього місцях? Чи перевіряєте Ви їхню якість?

Не тільки в непризначених місцях бувають, так би мовити, небезпечні овочі-фрукти. Найчастіше забруднені нітратами ті продукти, на які люди на своїх городах зливають забагато добрив (перегною, коров’яка, як кажуть у народі). Це і рання редиска і, загалом, більшість ранніх овочів.

Ми такі продукти вилучаємо і знешкоджуємо. Якщо ви користуєтеся продуктами з ринку, потрібно пам’ятати, що там є ветеринарна служба, яка має свою лабораторію і кожен, хто реалізує продукцію, повинен отримати дозвіл на її реалізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.