ОСТАННІ НОВИНИ

Біля ЛОДА з`явився "чорнобильський" намет

|

Близько 200 людей пікетують у ці хвилини Львівську ОДА, повідомляє кореспондент «Львівського порталу» з місця події. Сьогоднішній захід є першою спільною акціэю, котру організували львівські чорнобильці та активісти Комітету опору диктатурі. На мітингу почергово виступають як чорнобильці, так і громадські діячі. Також до протестувальників доєдналося близько двох десятків представників руху «Вперед».

«Ця акція, як символ солідарності з чорнобильцями», – кажуть організатори пікету, зазначаючи, що в опозиціонерів та чорнобильців спільний ворог – Янукович, який оселився у Межигір’ї.

Пікетувальники тримають прапори всіх учасників КОДу, а також плакати з написами: «Львів–Прип’ять – ми ще живі», «Виплату пенсій інвалідам-чорнобильцям по судових рішеннях», «Ні змінам Чорнобильського закону».  

«У сьогоднішньої влади амнезія. Вони уже забули, що таке Чорнобиль, яка це біда, вони забули, що ми рятували всіх від цієї біди», – наголосив представник чорнобильської громадської організації.

Також поблизу будівлі ОДА розбили військовий намет, щоправда наразі місцеві чорнобильці не визначилися, чи будуть вони, як і їх донецькі колеги, вдаватися до голодування.

Фото Михайло Дашкович

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *