ОСТАННІ НОВИНИ

У Дрогобичі легковик збив підлітку на «зебрі»

Олег Дерев'янко

|

У неділю, 12 липня, у Дрогобичі водій легковика наїхав на 15-річну дівчину, яка переходила дорогу нерегульованим пішохідним переходом. Постраждалу з травмами терміново госпіталізували до львівської лікарні. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.

Аварія трапилася близько 13:00 на вулиці Самбірській, 56. За попередніми даними, 74-річний мешканець Івано-Франківської області за кермом автомобіля Skoda Fabia збив 15-річну місцеву жительку, яка переходила проїжджу частину дороги по нерегульованому пішохідному переході.

Унаслідок наїзду неповнолітня отримала тілесні ушкодження. Її доставили до лікарні святого Миколая у Львові.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини автопригоди.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *