У Львові з нагоди Дня Конституції України на площі Парубія відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.
У заході взяли участь представники обласної та міської влади, військових і силових структур, дипломатичного корпусу, громадськості, а також ліцеїсти, студенти й курсанти закладів вищої освіти Львівщини.
Церемонія розпочалася із хвилини мовчання на вшанування пам’яті полеглих захисників України. Після цього над площею урочисто підняли синьо-жовтий Державний Прапор.
Особливим елементом урочистостей стало виголошення ліцеїстами, студентами та курсантами окремих статей Конституції України, які закріплюють основоположні права і свободи громадян, принципи державного устрою та суверенітету України.
Також спецпідрозділ «Омега-Захід» представив благодійну виставку військової техніки та озброєння. Відвідувачі могли побачити броньовані машини, різні види стрілецького озброєння, снайперські комплекси, FPV-, розвідувальні та ударні безпілотники. Під час заходу також проводили збір коштів на підтримку підрозділу.
Завершилися урочистості виконанням композиції «Ми з України» у виконанні оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ЛОВА












Маркіян Рой