У ніч на 28 червня на Львівщині трагічно загинув 15-річний хлопець. Підліток потонув в озері у селі Заводське Буської громади. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОВА.
За інформацією департаменту, повідомлення про потопельника надійшло близько 01:12. На місце події прибули відповідні служби.
Наразі обставини загибелі підлітка встановлюють правоохоронці.
Нагадаємо, в озері у селі Ражнів біля Бродів потонула 17-річна дівчина.
Відтак мешканців закликають дотримуватись правил безпеки під час відпочинку біля води:
- Купатися дозволено лише у спеціально відведених та обладнаних місцях у світлу пору доби. Безпечними умовами вважаються безвітряна погода, температура води не нижче +18°C та повітря – від +24°C.
- Суворо заборонено вживати алкогольні напої під час купання, залишати дітей без нагляду дорослих, а також допускати у воді ігри з обмеженням рухів.
- Заходити у воду потрібно повільно для адаптації тіла, перебувати в ній варто не довше 15 хвилин. Купатися варто не раніше ніж через 1,5-2 години після прийому їжі.
- Заборонено пірнати та стрибати у воду з човнів, катерів, містків, дамб, причалів чи дерев. Перед стрибком обов’язково треба переконатися у безпеці дна та достатній глибині.
- Не можна використовувати для плавання небезпечні засоби: дошки, колоди, камери від автомобільних шин чи надувні матраци.
- При виникненні надзвичайної ситуації необхідно телефонувати за номером «101».
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Маркіян Рой