ОСТАННІ НОВИНИ

Спека у Львові вперше за літо побила температурний рекорд

Наталя Дуляба

|

25 червня спека у Львові сягнула більше 30 градусів і встановила перший температурний рекорд цього літа. Про це Львівському порталу повідомили у Львівському гідрометцентрі.

Так, у четвер, 25 червня, стовпчик термометра у Львові зупинився на позначці +30,2°С. Таким чином цей день був найспекотнішим за всю історію метеоспостережень, які на Львівщині ведуть з 1946 року.

Попередній температурний рекорд у Львові в цей день фіксували ще у 1951 році, а потім – у 1967 році. В обох випадках спека була на градус меншою і становила +29,2°С.

Зазначимо, що наразі це перший температурний рекорд, зафіксований у Львові влітку.

Нагадаємо, найближчими днями спека на Львівщині сягне аж 36 градусів.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *