ОСТАННІ НОВИНИ

Сили оборони ліквідували ще 1310 окупантів

Наталя Дуляба

|

За добу Росія втратила в Україні ще 1310 своїх військових, 68 артилерійських систем, п’ять бронемашин, два танки і чотири засоби ППО. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.

З 24 лютого 2022 року до 26 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:

  • особового складу – близько 1 398 370 (+1310) осіб,
  • танків – 12 059 (+2),
  • бойових броньованих машин – 24 823 (+5),
  • артилерійських систем – 44 799 (+68),
  • РСЗВ – 1896 (+3),
  • засоби ППО – 1447 (+4),
  • літаків – 436 (+0),
  • гелікоптерів – 353 (+0),
  • наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1729 (+1),
  • БПЛА оперативно-тактичного рівня – 373 660 (+1778),
  • крилаті ракети – 4787 (+0),
  • кораблі/катери – 33 (+0),
  • підводні човни – 2 (+0),
  • автомобільної техніки та автоцистерн – 112 146 (+439),
  • спеціальна техніка – 4348 (+9).

Дані уточнюються.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *