За добу Росія втратила в Україні ще 1310 своїх військових, 68 артилерійських систем, п’ять бронемашин, два танки і чотири засоби ППО. Про це Львівському порталу повідомили у Генштабі.
З 24 лютого 2022 року до 26 червня 2026 року загальні втрати РФ становлять:
- особового складу – близько 1 398 370 (+1310) осіб,
- танків – 12 059 (+2),
- бойових броньованих машин – 24 823 (+5),
- артилерійських систем – 44 799 (+68),
- РСЗВ – 1896 (+3),
- засоби ППО – 1447 (+4),
- літаків – 436 (+0),
- гелікоптерів – 353 (+0),
- наземних робототехнічних комплексів/ground robotic systems – 1729 (+1),
- БПЛА оперативно-тактичного рівня – 373 660 (+1778),
- крилаті ракети – 4787 (+0),
- кораблі/катери – 33 (+0),
- підводні човни – 2 (+0),
- автомобільної техніки та автоцистерн – 112 146 (+439),
- спеціальна техніка – 4348 (+9).
Дані уточнюються.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.








Наталя Дуляба