ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонтували ще три МАФи

Маркіян Рой

|

У Львові продовжують звільняти міський простір від незаконно встановлених тимчасових споруд. Цього разу з вулиць міста прибрали ще три кіоски. Про це повідомили на сторінці «Львів.Містобудування».

Дві споруди власники демонтували самостійно. Вони були розташовані на проспекті Шевченка, 34 та на вулиці Роксоляни, 24.

Ще один кіоск, який знаходився на площі Ринок, 31, демонтували працівники адміністративно-технічного управління.

У міськраді також повідомили, що на засіданні виконавчого комітету було ухвалено рішення про демонтаж ще двох незаконних кіосків на вулиці Мазепи.

«Їх буде демонтовано у стислі терміни», — зазначили у повідомленні.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *