Українські військові уразили міст у районі Чонгара на Херсонщині, який є одним із ключових у логістиці між окупованими Кримом і півднем України. Про це Львівському порталу 7 червня повідомили у Центрі стратегічних комунікацій при Міністерстві культури.
«Дуже невдалий ранок для окупантів у Криму. ЗСУ завдали удару по мосту в районі Чонгара – одному з ключових маршрутів між окупованим Кримом і захопленою частиною півдня України», – йдеться у повідомленні.
Відомо, що після цього рух через пункт пропуску «Джанкой» призупинили. Окупаційна влада вже почала шукати обхідні маршрути, адже у російській логістиці почались нові труднощі.
На опублікованих фото видно, що після удару ЗСУ на Чонгарському мосту утворились дірки:
Про цю атаку також сповістив волонтер і радник міністра оборони Сергій Стерненко.
Він додав, що рух Чонгарським мостом перекрили, а також закликав українських дронарів звернути увагу на нові логістичні маршрути, які вже оприлюднили окупанти:
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.












Наталя Дуляба