У центрі Львова, на площі Ринок, створять символічний простір підтримки «Місце надії». Він нагадуватиме про військовослужбовців, які зникли безвісти або перебувають у полоні. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.
Ініціаторами створення пам’ятного місця стали родини оборонців, які регулярно проводять у центрі міста акції-нагадування. Як розповів головний архітектор міста Антон Коломєйцев, простір облаштують праворуч від головного входу до Ратуші.
Центральним елементом стане дерев’яний стілець, стійкий до погодних умов, із написом «Місце для тих, кого ми чекаємо». Довкола нього встановлять металеве кільце, на яке рідні зможуть вішати жетони військових. Коли людину повернуть з полону, знайдуть або ідентифікують, жетон забиратимуть.
Поруч із кріслом також висадять «Дерево надії» – гіркокаштан Briotti. За словами керуючого справами виконкому ЛМР Євгена Бойка, цей простір стане символом того, що у місті пам’ятають, шукають і чекають Героїв.
Офіційне відкриття простору відбудеться 30 травня о 13:00 на площі Ринок, 1.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.
Фото: ЛМР









Олег Дерев'янко