У четвер, 21 травня, російські окупанти атакували житлові квартали Дніпра, є руйнування і поранені. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа.
Попередньо відомо, що внаслідок атаки пошкоджені дві багатоповерхові житлові будинки.
Обійшлося без загиблих, проте кількість постраждалих щоразу збільшується і, за останніми даними, сягнула 19 осіб. Серед них є троє дітей віком 9, 13 років та 9-місячна дівчинка.
Госпіталізації потребували восьмеро людей, медики оцінюють їхній стан як середньої важкості.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.












Наталя Дуляба