Військовослужбовця зі Стрийського району Богдана Гирича посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Високу державну відзнаку полеглого воїна передали його дружині. Про це повідомили у Львівській ОВА.
Державну нагороду захиснику присвоїли за особисту мужність і самовідданість, які він виявив під час оборони України від російських окупантів.
Богдан Гирич був родом із села Тухля Славської громади. На фронті чоловік служив стрільцем-санітаром у складі 118-ї окремої механізованої бригади.
51-річний воїн загинув 23 липня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. Понад пів року захисника вважали зниклим безвісти.
Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.











Олег Дерев'янко