ОСТАННІ НОВИНИ

Захисника зі Стрийщини посмертно нагородили орденом «За мужність»

Олег Дерев'янко

|

Військовослужбовця зі Стрийського району Богдана Гирича посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Високу державну відзнаку полеглого воїна передали його дружині. Про це повідомили у Львівській ОВА.

Державну нагороду захиснику присвоїли за особисту мужність і самовідданість, які він виявив під час оборони України від російських окупантів.

Богдан Гирич був родом із села Тухля Славської громади. На фронті чоловік служив стрільцем-санітаром у складі 118-ї окремої механізованої бригади.

51-річний воїн загинув 23 липня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Роботине Запорізької області. Понад пів року захисника вважали зниклим безвісти.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *